KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8641246
nr 864 1246
Akvarell
M Ginzburg, sjö, signerad. , motivet: 37x47
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 december 2013
kl 19:24:56
300 kr
200 kr
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
600 kr